Úklid po řemeslnících Ostrava

Úklid po řemeslnících a stavebních pracích jsou úklidové služby, které poskytujeme domácnostem firmám a stavebním společnostem a řemeslníkům. Úklid po řemeslnících a stavebních pracích poskytujeme již od roku 1999.

Po stavbě či rekonstrukci je vždy nutné co nejdříve odstranit následky stavby a pořádně uklidit. Tyto úklidové práce jsou vždy velmi namáhavé a často fyzicky obtížné. Proto Vám nabízíme generální úklid po stavebních a řemeslných pracích.

Pro důkladný úklid po řemeslnících a stavařích je nutné použití speciálních čistících prostředků a úklidových postupů. Neodborný úklid může poškodit povrch podlah či stěn. Doporučujeme vám využít profesionálů a ušetřit tak spoustu času a peněz.

Cena úklidu po řemeslnících a stavebních pracích jsou v porovnání s konkurenčními firmami velmi příznivé a umožňují domácnostem ušetřit peníze a firmám snížit náklady.

Telefon: +420 774 36 16 33

Awesome Image

Úklid po rekonstrukci pro naše zákazníky

Úklid po řemeslnících a stavebních pracích zahrnuje řadu úklidových prací. Kvalitně a na profesionální úrovni si poradíme s hromadami suti, usazeným prachem ze suchých stavebních směsí, se skvrnami od betonu, barev, plniva, lepidel apod.

Kontaktní formulář

Úklid po rekonstrukci

Informace

Již řadu let spolupracujeme s nejrůznějšími stavebními firmami a řemeslníky, kteří jako dobrou vizitku své práce odstraňují následky stavebních pracích u svých zákazníků. Za posledních 10 let využily stovky domácností našich odborných znalostí a zkušeností.
V případě, že jste ještě našich služeb nevyužily, neváhejte nám zavolat, nebo napsat e-mail, určitě vám vyhovíme.Pokud vám úklid domácnosti poskytuje jiná úklidová firma jsme schopni vám nabídnout kvalitnější a cenově přijatelnější úklidové služby.
Pokud právě stavíte, nebo provádíte doma rekonstrukci neváhejte nám zavolat, odborně, rychle a levně odstraníme následky stavby.
Úklid po řemeslnících provádíme v lokalitách Ostrava, Karviná, Orlová, Havířov, Opava, Hlučín, Studénka, Bohumín a okolí.

Komu úklid po řemeslnících nabízíme?

  • úklid po řemeslnících pro domácnosti
  • úklid po řemeslnících pro firmy
  • úklid pro stavební firmy
  • úklid pro řemeslníky