Mytí oken a výloh Ostrava

Mytí oken pro domácnosti a mytí výloh pro firmy patří mezi nejžádanější úklidové služby poskytované naší úklidovou firmou.

Budete s námi souhlasit, že mytí oken patří mezi méně oblíbené domácí práce, a proto neváhejte využít našich služeb a nechte si umýt vaše okna, či výlohy profesionály. Naše úklidová firma má v oblasti mytí oken a výloh více než čtrnáctiletou praxi.

Pokud chcete umýt okna nebo výlohy skutečně kvalitně, beze šmouh a bez znečištění okolí, jsme pro Vás ta správná volba.

Naši pracovníci jsou skuteční úklidoví specialisté, kteří umyjí nejen vaše okna, ale i okenní rámy a parapety.

Telefon: +420 774 36 16 33

Awesome Image

Mytí oken a výloh pro naše zákazníky

Mytí oken a výloh nezahrnuje pouze oboustranné umytí skla, ale taktéž okenního rámu, vnitřního a vnějšího parapetu. V případě mytí výloh pro firmy myjeme i konstrukce držící výlohy. Vaše okna a výlohy vám umyjeme vždy kvalitně a na profesionální úrovni. K mytí oken a výloh používáme profesionální čistící prostředky, které zajistí opravdu čistá okna a výlohy.

Kontaktní formulář

Mytí oken a výloh

Informace

Mytí oken a výloh nabízíme našim zákazníkům z řad domácností, firem a obchodů již od roku 1998. Za tuto dobu jsme získaly řadu stálých zákazníků, kteří opakovaně naše úklidové služby využívají. Tito zákazníci jsou dobrou vizitkou kvality našich služeb.
V případě, že jste ještě našich služeb nevyužily, neváhejte nám zavolat, nebo napsat e-mail, určitě vám vyhovíme.Pokud vám úklid domácnosti poskytuje jiná úklidová firma jsme schopni vám nabídnout kvalitnější a cenově přijatelnější úklidové služby.áte špinavé okna či výlohy? Nemáte čas na úklid? V tomto případě nám zavolejte, odborně, rychle a levně vám vaše okna a výlohy umyjeme. Mytí oken a výloh provádíme v lokalitách Ostrava, Karviná, Orlová, Havířov, Opava, Hlučín, Studénka, Bohumín, Brušperk, Český Těšín a okolí.

Ceny mytí oken a výloh

  • Mytí oken a výloh : 18 Kč,-m2
  • Mytí oken a výloh : 25 Kč,-m2 (silné znečištění)