Čištění sedacích souprav Ostrava

informace

Extrakční čištění sedacích souprav nabízíme našim zákazníkům již od roku 1998.

Námi nabízené čištění sedaček a čalouněného nábytku využívá řada domácností, firem, gastronomická zařízení, hotely a nejrůznější instituce.

Pokud potřebujete váši sedací soupravu zbavit skvrn, prachu, roztočů a nepříjemných pachů, pak je extrakční vysátí pro vás ta správná volba.

Naši zaměstnanci jsou skuteční úklidoví specialisté, kteří v oblasti extrakčního vysávání mají dlouholetou praxi a zkušenosti.

Telefon: +420 774 36 16 33

Awesome Image

Čištění koberců

Technologie čištění sedacích souprav

Extrakční čištění sedacích souprav je čištění sedaček a čalouněného nábytku mokrou cestou. Základním principem je čištění sedacích souprav pomocí proudu vody, vháněné speciálním vysavačem KÄRCHER pod tlakem do vláken sedačky společně se speciálním čistícím prostředkem určeným k čištění sedacích souprav. Vysoký sací výkon stroje vysává aplikovanou směs, která čistí sedačku zpět do zásobníku.

Tento typ čištění čištění sedacích souprav garantuje důkladné odstranění všech nečistot, prachu, zvířecích chlupů a roztočů. Proto tento typ čištění sedaček doporučujeme pro všechny alergiky. Extrakční čištění sedacích souprav je šetrné a ohleduplné ke struktuře vlákna sedačky, výrazně regeneruje a omlazuje vzhled sedací soupravy.

Doporučujeme vám tento typ hloubkového čištění koberců minimálně 2x ročně.Sami uvidíte kolik špíny a prachu se skrývá i na vizuálně čisté sedačce nebo čalouněné židle. Vedle čištění sedaček a čalouněného nábytku si můžete tímto účinným způsobem vyčistit také matrace nebo koberce.

vysavače KÄRCHER

K extrakčnímu vysávání koberců používáme nejmodernější vysavače značky KÄRCHER. Tento vysavač a speciální čistící prostředky jsou vyvinuty k hloubkovému účinku. Stroj využívá princip nástřiku a extrakce, tzn. že při čištění sedacích souprav mokrou cestou se v jednom pracovní kroku nastříká voda s čisticím prostředkem a hubicí se voda ihned vysaje. Tak dojde k uvolnění a odstranění špíny ze sedačky. Tento typ čištění vám garantuje opravdu důkladné vyčištění koberců sedacích souprav.

Kontaktní formulář

Ceny čištění koberců

Cenové kalkulace

Ceny čištění sedacích souprav se účtují za sedací místo. Jejich konečná cena závisí zejména na stupni znečištění sedačky, nebo čaloněného nábytku.

Ceny čištění sedaček podle znečištění

  • čištění sedaček (mírné znečištění) : 140 Kč,- / sedací místo
  • čištění sedaček (silné znečištění) : 160 Kč,- / sedací místo